סיפור ההצלחה של ג, מארה”ב

גג, מארה”ב, בת 37, הפחיתה כמעט 9 ק”ג ממשקלה ההתחלתי

מכתב תודה מג.

לירון,
רציתי להגיד לך תודה על הדרך שלך. דרך שהתעקשה לא לתת לי הוראות אלא הכוונה. בהתחלה רציתי לקבל תפריט והוראות מדויקות כי אני מכירה את עצמי ואני טובה בלעקוב אחרי הוראות. וזה, חשבתי לעצמי, יהיה הדרך הקלה ביותר לרזות. מי חשב על העתיד. רציתי לרזות ועכשיו. אז מה אם אחכ עולים. תמיד אפשר לרדת שוב. הרי עשיתי זאת כבר בחיי…
ואת התעקשת שלא להגיד לי מה לאכול אלא לתת לי הכוונה לעקרונות. הרגעת אותי שאם זה לא יעבוד תתני לי את מבוקשי, אבל לא לפני שאנסה את הדרך שלך. וצדקת. והיופי בזה, מה שאת ידעת מההתחלה, זה שככה קל להתמיד ולמעשה לשנות את הרגלי התזונה שלי אחת ולתמיד.
היום – כשישה חודשים מאז שסיימתי רשמית את הדיאטה  – אני בטווח המשקל שהקצבת לי לשמירה, ואפילו מסתכלת על הטווח מלמטה.. וזאת מבלי לנסות, פשוט כתוצאה מהשינוי בחשיבה. זה שסיימתי דיאטה לא גרם לי לחזור לאכול ללא חשבון אחר במודע, והגוף שהמשיך עוד קצת לרדת כשהוא מתרגל לחיים החדשים. וגם היום, אין לי מלים לתאר את התמיכה שלך. ממשיכה לדווח לך משקל ואת מגיבה בחיוך ועידוד, ואם יש עליה קלה, גם אם בטווח המשקל, את מוודאת שאני מודעת לזה ומציעה יום קיזוז. וזה נהדר כי הרי לפעמים קל לא לשים לב וויתור ועוד ויתור יכולים להיות מדרון חלקלק. ואני לשמחתי לא שם אבל הידיעה שאת שומרת עלי מרגיעה אותי שאני לא לבד ושגם לא אגיע לשם.
אין כמוך. הצלחתי איתך יותר ממה שהתכוונתי בעצמי!

© DietAngel - כל הזכויות שמורות 2022 עיצוב: ענת צליל , בנייה: WebView