סיפור ההצלחה של נועה

נועה מטופלת

הסיפור שלי לא מתחיל “ביום אחד”, אלא בתקופה ארוכה שהייתי מסתכלת במראה ומתבאסת. יודעת שאני יכולה להיראות יותר טוב, אבל מתקשה להודות בפני עצמי שצריך לעשות משהו עם זה.

בסוף הגעתי לנקודה הזאת שאני באמת רוצה לשנות ומבינה שאני צריכה עזרה. ידעתי שאפנה ללירון, ששמעתי עליה כל כך הרבה. אז התקשרתי, ומהרגע הראשון היה לי ברור שיהיה בסדר ושאני בידיים טובות.

ובאמת הכל הלך חלק, הרבה יותר מכפי שיכולתי לדמיין. המשקל ירד, שבוע אחר שבוע, ובצורה כל כך שפויה ורגועה. כולם שואלים אותי – “איך? מה את עושה? הפסקת לאכול?”. ואני תמיד עונה שבאמת שלא היה שום קסם. זאת פשוט לירון. לירון שידעה להגיד את מה שצריך, להכווין לאן שצריך, ובצורה שמותאמת אלי ולאורח החיים שלי. הכי מקצוענית שיש, תמיד יודעת לתת את התשובה לכל שאלה והתלבטות. ויותר מהכל – כל כך תומכת, מעודדת ומאמינה.

קצת אחרי שהתחלנו בתהליך, החלטנו בן-זוגי ואני להתחתן, והתאריך נקבע לעוד 3 חודשים. בתוך כל ההכנות וההתרגשות, לירון הייתה שם כקול מרגיע ותומך, מאמינה ובטוחה, ובאמת הגעתי למשקל היעד אפילו כמה שבועות לפני החתונה. בחתונה הרגשתי הכי בנוח ובכיף, ואין לי ספק שחלק משמעותי מהעניין היה שנהניתי שוב להסתכל במראה.

גם עכשיו, כמה חודשים אחרי, הכל עדיין בשליטה ובטוב. האמונה של לירון בי גורמת לי להאמין בעצמי ולדעת שיהיה בסדר, שהגוף שלי שוב תחת שליטתי.

© DietAngel - כל הזכויות שמורות 2022 עיצוב: ענת צליל , בנייה: WebView