סיפור ההצלחה של קרן גולדנברג

קרן 4
מכתב תודה מקרן

לפני שנתיים, הגעתי לחתונה של חברה לעבודה קודמת. לאט לאט התחילו להגיע לחתונה חברות נוספות מאותה עבודה אותן לא ראיתי למעלה מחצי שנה – כולן היו הרבה יותר רזות ממה שהכרתי וכולן אמרו לי רק מילה אחת: הדיאטה של לירון.
באותו רגע, למרות שהתייאשתי כבר מכל הדיאטות, קבוצות התמיכה, הכמוסות והשיטות שיש – החלטתי שאני חייבת לתת לזה צ’אנס, כי אם כל החברות שלי הצליחו – למה שאני לא אצליח?
לאמץ את הדיאטה של לירון היתה אחת ההחלטות הטובות ביותר של חיי. אחרי שכבר ניסיתי הכל והשקעתי המון כסף בכל שיטה, דיאטה, קבוצה או כמוסה אפשרית – הצלחתי להגיע לאן שרצית ולהתמיד בכך – אך ורק בזכות השיטה והגישה הייחודית שלה.
המסגרת והליווי הצמוד הם רק יתרון משמעותי אחד, אליו מתווספת ההבנה העמוקה של התהליכים בגוף, של יסודות התזונה, של הרכבי המוצרים והארוחות – אלה בשילוב הדרייב המטורף שלירון או כל אחת מהדיאטניות שלה מחדירות בי יום יום – כל אלו הטביעו בי לתמיד הרגלים שאי אפשר להתנתק מהם גם בתקופות קשות יותר של “התפרעות” באוכל.
שינוי והצלחה נמדדים רק לאורך זמן – ואני גאה להעיד על עצמי שכבר יותר משנה וחצי אני בנאדם אחר והשינוי הוטמע בי חזק מאוד.
אין מי שלא החמיא לי והיה המום מהשינוי. שינוי משמעותי שנותן תקווה, אושר, תחושת חופש אדירה – לא רק ממשקל הגוף שהתנדף לו, אלא חופש לעשות בחירות נבונות שטובות לגוף שלי והכי חשוב – למשפחה שלי. בזכות לירון הארוחות בבית נראות אחרת, הילדים מודעים יותר למה שהם מכניסים לפה ועושים עבור עצמם בחירות נבונות. כל נושא התזונה הנכונה והמאוזנת כבר בא בטבעיות, כשבדרך המון דברים נזרקו מהבית ופשוט לא חסרים לאף אחד.
אחד השינויים הטובים והמשמעותיים בחיי. נקודה!
כמי שמודעת לעצמה ולצורך במסגרת, אני לא מוותרת עד היום על מפגשים סדירים, טיפים, מתכונים, ליווי והדרכה – שישמרו על ההישג שלי.

תודה לירון!!!

© DietAngel - כל הזכויות שמורות 2022 עיצוב: ענת צליל , בנייה: WebView