אני מאמינה שכל אדם הוא אינדיבידואל. לכל אדם גוף שונה, צרכים שונים, גנטיקה שונה, ולכן התזונה צריכה להיות מותאמת לכל אדם באופן אישי.

אוראל זעירא – דיאטנית קלינית

אוראל תמונה

“אני מאמינה שכל אדם הוא אינדיבידואל. לכל אדם גוף שונה, צרכים שונים, גנטיקה שונה, ולכן התזונה צריכה להיות מותאמת לכל אדם באופן אישי”

המוטו שלי

חיים רק פעם אחת, אבל אם חיים נכון, פעם אחת לגמרי מספיקה. אז למה שלא נחיה אותם בהנאה ובכייף, ללא תסכולים, ובדרך הכי בריאה ונכונה לנו?

למה החלטתי להיות דיאטנית קלינית?

בגיל 12, לאחר שיעור ביולוגיה בו המורה לימדה אותנו על תזונה, חזרתי הביתה נלהבת והכנתי ארוחת ערב “בריאה”, וסיפרתי להוריי מה אני אוכלת- פחמימות, חלבונים, שומן. מאותו יום ידעתי שזה התחום שאני רוצה ללמוד. עם הזמן, הבנתי יותר ויותר שהתחום הטיפולי מאוד מדבר אליי ולכן החלטתי ללמוד תזונה. במהלך הלימודים והסטאז’ הבנתי כמה המקצוע הזה חשוב, וידעתי שזה התחום שאני צריכה להיות בו.

ה”אני מאמין” שלי

אני מאמינה שתזונה נכונה ופעילות גופנית הינם המפתח לחיים בריאים וטובים, תזונה הינה חלק בלתי נפרד מתחום הרפואה והרבה פעמים היא מהווה תחליף מועדף לטיפול התרופתי.

בעולם המודרני, כל כך קל להשתעבד לחיי העבודה, המרוץ התמידי אחר חיים “טובים יותר”, ולכן חשוב לעצור ולהשקיע בעצמך- הכל מתחיל ונגמר בתזונה נכונה ואורח חיים בריא ופעיל.

ההכשרה שלי

• תואר ראשון B.Sc במדעי התזונה, אוניברסיטת אריאל.

• קורס “הטיפול התזונתי במחלת הסוכרת”, אוניברסיטת תל אביב.

• הכשרה מקצועית בתזונה קלינית בבית החולים “איכילוב”, תל אביב, ובבית אבות “משען”, רמת גן.

• דיאטנית קלינית בעלת רישיון משרד הבריאות.

• חברה ב” עמותת עתיד”- עמותת הדיאטנים בישראל.

• הכשרה וניסיון בטיפול באמצעות בלון הרזיה בקיבה.

 

תחומי טיפול

טיפול בעודף משקל והשמנה, אכילה רגשית, טיפול בבעיות תזונתיות שונות (סוכרת, יתר לחץ דם, שומנים בדם, כבד שומני, ועוד).

© DietAngel - כל הזכויות שמורות 2022 עיצוב: ענת צליל , בנייה: WebView